To już 4. edycja największego ZIMOWEGO MIASTECZKA w Polsce. Tym razem Zimowy Narodowy zaprasza od 5 listopada aż do 5 marca na 4 miesiące niezapomnianych atrakcji!

Zimowy Narodowy to prawie 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu, 3 LODOWISKA, najwyższa na świecie GÓRKA LODOWA do zjeżdżania na pontonach wprost z trybun, TOR DO CURLINGU, podziemny SKATEPARK, FOOD ZONE i CHILLOUT ZONE.

Zimowy Narodowy łączy aktywny wypoczynek, sport i rozrywkę. To niezapomniane emocje i doskonała zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek! W ubiegłym roku, przez trzy miesiące, z atrakcji Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona osób!

Zimowy Narodowy to najlepsza zimowa atrakcja stolicy! Przyjdź i poznaj nasze Zimowe Miasteczko!


Zobacz więcej

Lodowisko A


To lodowisko wolnostojące służące do jazy rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych. To właśnie tutaj, w piątkowe i sobotnie wieczory, odbywa się najlepsza impreza w mieście - „Disco lodowisko z 4FUN.TV”, czyli super muzyka, zabawa i liczne konkursy. Slot trwa 75min.

KUP BILET
Disco Lodowisko z 4FUN.TV

W piątkowe i sobotnie wieczory, na ostatnich slotach na lodowisku A, odbywa się wyjątkowa impreza na łyżwach! Rytm nadaje 4FUN.TV. Świetna muza, konkursy, zabawa i niezapomniane emocje! Tutaj zawsze coś się dzieje! Jest gorąco nawet w największe mrozy! Slot trwa 75min.

KUP BILET
Lodowisko B


To dwa lodowiska połączone lodową ścieżką, które służą do jazdy rekreacyjnej. Mniejsze z lodowisk jest miejscem weekendowych „Poranków dla dzieci z Kinder Pingui”, czyli zajęć dla najmłodszych, w trakcie której dzieci uczą się jazdy na łyżwach poprzez zabawę. Slot trwa 75min.

KUP BILET

Poranki dla dzieci z Kinder Pingui


W sobotnie i niedzielne poranki na małym lodowisku B odbywają się "Poranki dla dzieci z Kinder Pingui" – czyli nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę. Przy dziecięcej muzyce, w atrakcyjny, zabawny sposób, dzieci uczą się pierwszych kroków na łyżwach, albo szkolą swoje umiejętności. Zajęcia prowadzą instruktorzy ze szkółki "Ice&Fun" Renaty Aleksander.
Slot trwa 75min.


"Ice&Fun" zaprasza również do korzystania z indywidualnych lekcji nauki jazdy na łyżwach. Od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30 – 20.00, w soboty i niedziele od 9.30 do 20.00. Lekcje indywidualne są organizowane dla dzieci i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych.

Zapisy w godzinach 15.00-21.00 pod telefonem 693 153 053 lub mailem
Informacje o szkole "Ice&Fun" na www.iceandfun.pl.

KUP BILET

Górka lodowa


11-metrowa górka lodowa przeznaczona do zjazdów na pontonach wprost z trybun. Niesamowita atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

KUP BILET

Curling


To idealny sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie znajomych.
Zimowy Narodowy we współpracy z Testa Communications, Polską Federacją Klubów Curlingowych i Media Curling Club wspólnie zapraszają na otwarte treningi prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Curling, inaczej nazywany szachami na lodzie, to sport zespołowy, w którym rywalizują ze sobą dwie drużyny. Każda z nich zagrywa po 8 kamieni i stara się je umieścić w domu – okręgu po przeciwnej stronie toru – jak najbliżej jego środka. Oczywiście, kamienie przeciwnika można wybijać, a swoje chronić za tzw. strażnikami.

Pod czujnym okiem instruktorów, każdy może spróbować wypuścić kamień, czy nauczyć się zamiatania na specjalnie przygotowanym torze.
Slot trwa 75min.


KUP BILET
Skatepark„Skatepark Zimowego Narodowego” to największy w Warszawie kryty skatepark, czynny aż przez 4 miesiące, od 5 listopada do 5 marca! Skatepark zlokalizowany jest na parkingu PGE Narodowego na poziomie -4 oraz ma dodatkową przestrzeń na poziomie -2, przeznaczoną do prowadzenia warsztatów (wyznaczona przestrzeń na autostradzie pomiędzy rozsuwanymi drzwiami, a klatką K12).

„Skatepark Zimowego Narodowego” przez cały okres projektu służyć będzie wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć naukę lub rozwijać swoje umiejętności m.in.: w jeździe na rolkach, deskorolkach, łyżworolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX. Mini rampy, rozbudowane funboxy i poręcze oraz wiele innych przeszkód, m.in. firmy Techramps, są dostosowane dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Przeszkody są użyteczne zarówno dla rolkarzy, deskorolkowców, longboardzistów, rowerzystów oraz osób jeżdżących na hulajnogach. Do dyspozycji gości są poniższe przeszkody:

 • Manual box,
 • Grindbox prosty
 • Rurka regulowana
 • Mały bank
 • Poręcz prosta długa
 • Ławka
 • Ławka z jednym bokiem
 • Grindbox pochyły
 • Funbox poręcz łamana profil
 • Minirampy
 • Stoły piknikowe

Wszystkie elementy infrastruktury posiadają wymagane atesty.

„Skatepark Zimowego Narodowego” jest podzielony na kilka stref:

 • Strefa wejściowa, w której można kupić bilety
 • Strefa chilloutowa, gdzie można odpocząć i pogadać ze znajomymi, tutaj też jest szatnia, w której można zostawić swoje rzeczy oraz są automaty z zimnymi napojami i przekąskami
 • Strefa dla początkujących, gdzie w bezpieczny sposób można stawiać pierwsze kroki na desce, rolkach, czy longboardzie i rozwijać swoje umiejętności
 • Strefa rolkarsko-longboardowa, to wygrodzony szeroki tor biegnący dookoła skateparku umożliwiający swobodną jazdę dla rolkarzy i longbordzistów
 • Strefa do jazdy na deskorolkach, która znajduje się w centralnej części i wyposażona jest w wielofunkcyjne atestowane przeszkody m.in. firmy Techramps

„Skatepark Zimowego Narodowego” to jazda indywidualna, grupowa, warsztaty i imprezy związane z poszczególnymi dyscyplinami sportowymi i nie tylko. Tutaj cały czas coś się dzieje!

Godziny i dni funkcjonowania „Skateparku Zimowego Narodowego”


Skatepark funkcjonuje od 5 listopada do 5 marca
Poniedziałek-Piątek 15:00 – 23:00
Sobota-Niedziela 12:00 – 23:00

Dni świąteczne:
11.11.2016r. nieczynne
23.12.2016r. 12:00 – 23:00
24.12.2016r. nieczynne
31.12.2016r. 12:00 – 16:30
26-30.12.2016r. 12:00 – 23:00
6.01.2016r. 12:00 – 23:00
13-26.02.2016r. (Ferie) 10:00 – 23:00

Ceny biletów

Koszt biletu na Skatepark wynosi - 7zł (zgodnie z regulaminem bilet obowiązuje na 3,5 h)
Funkcjonuje również bilet dla opiekunów – 3zł (zgodnie z regulaminem bilet obowiązuje 3,5 h)
Bilety można kupić na www.bilety.zimowynarodowy.pl i w kasach biletowych na poziomie -1, w recepcji głównej, na płycie Zimowego Narodowego, na poziomie -3 przy wyjściu z parkingu i na poziomie -4 na terenie skateparku.

Bilet na skatepark umożliwia również jednorazowe wejście do Zimowego Miasteczka znajdującego się na płycie PGE Narodowego.

Wejście na teren Skateparku:

 • Przez bramę nr 1 bezpośrednio tunelem Królaka
 • Samochodem z parkingu na poziomie -3, następnie zjazd windą lub schodami ruchomymi na poziom -4
 • Przez recepcję główną – schodami ruchomymi z poziomu -1 na poziom -4 (wyjście drzwiami przesuwnymi do tunelu Królaka, następnie należy kierować się w lewo)
Partnerzy:
BLACK & YELLOW SKATING
Patroni medialni:

Patron skateparku:
Sprite

Warsztaty

Warsztaty, przewidziane na tegoroczną edycję, odbywać się będą zarówno na poziomie -4, jak również na poziomie -2, w specjalnie wydzielonej strefie pomiędzy wypożyczalnią łyżew, a wejściem na płytę stadionu.

Rodzaje warsztatów:

 • Deskorolkowe prowadzone przez grupy Go Skate, Board4Kids
 • Rolkarskie prowadzone przez stowarzyszenie I Love Rolki, Rollschool

Zapisy na Warsztaty


Wybierasz dyscyplinę, która Cię konkretnie interesuje: rolki, deskorolki. Kolejnym krokiem jest wybór jednego z naszych partnerów, poprzez kliknięcie w ich adres internetowy, co spowoduje automatyczne przekierowanie na oficjalną witrynę partnera, na której są prowadzone zapisy na warsztaty. Tam też można wykupić sobie lekcję indywidualną.

Partnerzy

Poniżej przedstawiona została lista wszystkich Partnerów biorących udział w tworzeniu infrastruktury oraz wspaniałej atmosfery na „Skateparku Zimowego Narodowego”.

 • GoSkate – Szkoła deskorolki

Animujemy kulturę deskorolkową, zapewniamy warunki do bezpiecznej i metodycznej jazdy. Mamy ambicję aby młodzież uczyła się skateboardingu pod okiem doświadczonych instruktorów, a nie wyłącznie podglądając internetowych samouków. Nasi instruktorzy to praktycy deskorolki. Zakres treningów dopasowujemy do wieku, umiejętności i predyspozycji ruchowych uczestników. Zapraszamy na zajęcia indywidualne, grupowe, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Proponujemy także udział w zimowiskach deskorolkowych, czy organizację urodzin z deskorolką.

www.goskate.pl

nr kontaktowy: 512 124 343

 • Board4Kids – Szkoła deskorolki

Trzy Deski Jedna Pasja i tą pasją zarażamy dzieci wierząc, że #DeskaDajeRadość.
Board4Kids - Jedną z tych desek jest deskorolka i to od niej wszystko się zaczęło! Stworzyliśmy wyjątkową szkołę deskorolki, Twoją Szkołę Deskorolki. Szkołę, w której poza dobrą zabawą duży nacisk kładziemy na rozwój Twojego dziecka. Zajęcia prowadzone są w oparciu o trzy fundamenty: zabawę, ciągły rozwój oraz indywidualne podejście. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na rożnych poziomach zaawansowania.

www.board4kids.pl

nr kontaktowy: 602 766 506

 • I Love Rolki – Szkoła jazdy na rolkach

To ogólnopolski projekt prowadzony przez pasjonatów rolek mający na celu popularyzację tego sportu poprzez tworzenie bezpłatnych warsztatów. To również szkółka rolkowa, w której każdy, niezależnie od wieku i umiejętności znajdzie coś dla siebie.

www.iloverolki.pl

nr kontaktowy: 503 996 689

 • Rollschool - Szkoła jazdy na rolkach

Rollschool to profesjonalna szkoła jazdy na rolkach i wrotkach założona w 2013 roku. Rollschool tworzą licencjonowani instruktorzy, rolkarze z wieloletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do jazdy na rolkach. Rollschool zajmuje się organizacją szkoleń, warsztatów i eventów związanych z jazdą na rolkach. Jesteśmy oficjalną szkółką rolkową i partnerem Nightskating Warszawa

www.rollschool.pl

nr kontaktowy 508 276 832

 • BLACK & YELLOW SKATING – Szkoła jazdy na rolkach

Młoda szkoła jazdy na rolkach "Black & Yellow Skating" działającą od 13 czerwca 2016 roku na terenie Warszawy i Białegostoku. Nauczamy jazdy na rolkach oraz pomagamy doskonalić umiejętności na zajęciach grupowych i indywidualnych, zaczynając od podstaw poprawnego poruszania się na rolkach, a kończąc na specjalistycznych dyscyplinach takich jak Freestyle Slalom, Freeride, czy Slide. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

www.byskating.pl

byskating@gmail.com

nr kontaktowy 510 128 639, 514 509 270

 • California Skateshop to sklep mieszczący się w centrum Warszawy

Skateshop wyposażony jest w deskorolki klasyczne, longboardy, cruisery, sprzęt deskorolkowy oraz ubrania i obuwie streetwearowe. Od lat wspieramy i organizujemy wydarzenia skate'owe i muzyczne. Aktualnie jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych skateshopów w Warszawie.

www.californiaskateshop.pl
, ,
nr kontaktowy: 22 825 81 05

Partnerzy medialni:

 • IDOSK8 – portal o tematyce związanej ze środowiskiem Skate
Jeden z największych portali zrzeszających fanów środowiska skate oraz informujący o najważniejszych wydarzeniach i nowościach związanych z dyscypliną sportową, jaką jest jazda na deskorolce.

https://www.facebook.com/idosk8/?fref=ts

http://idosk8.com/

 • HashBMX – portal będący BMX-owym kompendium

BMX-owe kompendium, nie tylko zapewniającego wszystkie nowości, które nie mogą zostać pominięte, ale również udzielając porad czytelnikom czy też poruszając tematy istotne dla środowiska. Jako polski portal chcemy się skupić głównie na materiałach pochodzących z naszego kraju, z rodzimej sceny rowerowej i jej przedstawicieli. Poza codzienną publikacją nowości, HashBMX realizuje również materiały autorskie w postaci sesji zdjęciowych, materiałów video, wywiadów oraz artykułów.

https://www.facebook.com/HashBMX/?fref=ts

http://hashbmx.pl  
Bumper Cars

Pamiętacie te niesamowite emocje z wesołego miasteczka? W tym roku będziecie mogli ich doświadczyć na Zimowym Narodowym! To właśnie tutaj zawitała kolejna atrakcja, super samochodziki – bumper carsy! Wsiądź na kolorowe pontony, zapnij pasy i oddaj się chwilom beztroskiego szaleństwa! Poczuj smak adrenaliny i doskonałej zabawy na tych „wirujących samochodzikach”. Jazda trwa 5min.

KUP BILET


Food Zone


W tym roku food zone Zimowego Narodowego zaskoczy gości szerokim wyborem smakołyków, zarówno tych na słodko, jak i wytrawnych, dla dorosłych i dla dzieci, rozgrzewających napoi i drinków. W kilku domkach ulokowanych na płycie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy również do korzystania z dwóch Ice Barów, w których można zjeść, porozmawiać i zregenerować się przed kolejną dawką atrakcji Zimowego Miasteczka.Strefa chillout Factory Annopol

„Strefa chillout Factory Annopol” to wyjątkowo przytulne i ciepłe miejsce. To właśnie tutaj możecie się ogrzać, odpocząć i spędzić klimatyczne chwile w przerwie korzystania z licznych atrakcji z Zimowego Miasteczka. Wygodne siedziska, poduchy, koce i oświetlenie stwarzają magiczny klimat tego miejsca. Do „Strefy chillout Factory Annopol” można również przyjść z przysmakami kupionymi w domkach ulokowanych na płycie Zimowego Miasteczka i rozkoszować się pysznym jedzeniem w ciepłym i wygodnym miejscu.


Ice Bar – Stacja Polarna


„Ice Bar – Stacja Polarna” jest miejscem w którym można rozgrzać się po czasie spędzonym na lodowisku, wypić coś energetycznego i spędzić miło czas w gronie znajomych i przyjaciół. W bogatej ofercie baru jest m.in. przepyszny grzaniec, który z pewnością wprowadzi każdego w pozytywny nastrój. Do „Ice Baru – Stacji Polarnej” można wejść z zakupionymi wcześniej na płycie pysznymi smakołykami i zjeść w ciepłym pomieszczeniu.