Zapraszamy firmy, które chciałyby wykorzystać potencjał komunikacyjny i zaistnieć ze swoimi markami podczas Zimowego Narodowego. 

Zimowy Narodowy już po raz 4. zaskakuje gości rozmachem atrakcji i ciekawymi pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego zimą! To największa zimowa atrakcja stolicy, która jest skierowana do wszystkich, dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Atrakcje Zimowego Narodowego cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem gości. To właśnie tutaj, co roku, padają kolejne rekordy frekwencji! Tylko w ubiegłym roku odwiedziło nas ponad pół miliona osób! W tym roku działamy aż 4 miesiące, od 5 listopada do 5 marca, i spodziewamy się blisko 700 000 gości, co stanowi olbrzymi potencjał dla naszych partnerów biznesowych. 

Zimowy Narodowy to ideale miejsce do realizacji strategii marketingowych, komunikacyjnych, organizacji eventów, spotkań okolicznościowych, czy przeprowadzenia akcji sprzedażowych. 

Oferujemy pomoc przy organizacji oraz współtworzeniu strategii i opracowywania pomysłów na pokazanie Państwa marki na Zimowym Narodowym. 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Jerzy Stradomski
jerzy.stradomski@testa.com.pl
tel. +48 500 605 600